KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blyerts 15126427
nr 1512 6427
Harald Östergren
(1888-1974), Sverige
Blyerts, 2 st, Modellstudie. Signerade. Bildmått: 28x16-32x20 cm, yttermått inklusive ram: 37x23 - 40x28 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 19 december 2022
kl 19:52:54
19/12 18:39:12
Harald Östergren
Läs mer om Harald Östergren